Ostrava Poruba

V pondělí se prudce ochladí

Během následujícího víkendu bychom si měli užívat sluníčka a vysokých teplot. Podle předpovědi se totiž počasí zkazí už z neděle na pondělí. Sluníčka bude sice poměrně stejně, teploty však kvůli přílivu studeného vzduchu od severu poklesnou místy i o více jak 10°C během jednoho dne.

Jak tedy bude?

Tento víkend (1.-3.5.2009)
O tomto víkendu si rozhodně nebudeme na nic stěžovat. V pátek bude nejtepleji, teploty se budou pohybovat mezi 19 až 24°C. Očekáváme jasno nebo polojasno, na západě místy až oblačno. V jižních Čechách čekáme doznívání bouřek. V sobotu a v neděli bude jasno nebo skoro jasno, na východě v sobotu místy i polojasno. Teploty vystoupí ještě na 18 až 22°C. V noci z neděle na pondělí přes Česko přejde studená fronta.

Příští týden (4.-9.5.2009)
V pondělí bude oblačno s deštěm nebo dešťovými přeháňkami, na východě bude ještě převládat i polojasno. Teploty vytoupí na 9 až 13°C, na východě bude tepleji, až 17°C. V úterý bude na celém území oblačno, jen v západní části Čech by mohlo ještě i pršet. Teploty stejné jako v pondělí, 9 až 13°C, na východě opět až 15°C. Po oba tyto dny bude i přes den  v polohách nad 1300 m.n.m. sněžit a ranní teploty mohou v těchto oblastech klenout i k -4°C. Podobný ráz počasí potrvá i ve středu. Bude zataženo s dešťovými přeháňkami a teploty mezi 10 až 14°C. Od čtvrtka se začne pomalu oteplovat a také vyjasňovat. Od čtvrtka do soboty pak čekáme oblačno až skoro jasno a teploty vystoupí už na 14 až 19°C.

10.-14.5.2009
V neděli 10.5. bude už jasno a teploty budou mezi 17 až 21°C. V pondělí a v úterý vyvrcholí příliv teplého vzduchu a čekáme polojasno, v neděli i zataženo s deštěm. Teploty ale vystoupí na 21 až 25°C. V nadcházejících dnech pak bude zataženo a teploty spadnou na 10 až 18°C.Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

Návštěvnost

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí